КОМІСІЯ ЗАТВЕРДИЛА КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН ОСНОВНИХ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ ЗАХОДІВ З ПІДГОТОВКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ ПЕРШИХ МІСЦЕВИХ ВИБОРІВ 29 КВІТНЯ 2018 РОКУ ТА РОЗПОДІЛ СУБВЕНЦІЇ З ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ МІСЦЕВИМ БЮДЖЕТАМ НА ЇХ ПІДГОТОВКУ І ПРОВЕДЕННЯ

1 березня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії.

Комісія затвердила Календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 29 квітня 2018 року.

Також затверджено Календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення додаткових виборів депутатів сільської та селищних рад 29 квітня 2018 року.

Окрім того, ЦВК визначила на підставі відомостей Державного реєстру виборців кількість територіальних, одномандатних виборчих округів, що утворюються сільськими, селищними, міськими виборчими комісіями для організації виборів депутатів місцевих рад під час проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів (908 виборчих округів), а також – кількість ОВО, що утворюються сільською, селищними виборчими комісіями для організації додаткових виборів депутатів сільської, селищних рад (25 виборчих округів), які відбудуться 29 квітня 2018 року.

Комісія затвердила Розподіли субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад і відповідних сільських, селищних, міських голів 29 квітня 2018 року на загальну суму 11 млн 424 тис. гривень та на виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень для підготовки і проведення цих виборів на загальну суму 53 тис. 800 гривень.

Разом з тим, затверджено Розподіли субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення додаткових виборів депутатів сільської, селищних рад 29 квітня 2018 року на загальну суму 947 тис. 100 гривень та на виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень для підготовки і проведення таких виборів на загальну суму 6 тис. 600 гривень.

Комісія визначила розмір грошової застави для кандидатів на посади міських голів, а також  – для виборчих списків кандидатів у депутати міських рад, висунутих у багатомандатних виборчих округах на перших місцевих виборах  29 квітня 2018 року.

Окрім того, затверджено Порядок надання Міністерству фінансів України інформації з Державного реєстру виборців. При цьому Мінфін має надати Центральній виборчій комісії копії документів, які засвідчують наявність комплексної системи захисту інформації з підтвердженою відповідністю Інформаційно-аналітичної платформи електронної верифікації та моніторингу.

Комісія внесла зміни до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі постановою ЦВК від 12 квітня 2012 року № 66.

Також внесено зміни технічного характеру до постанови ЦВК від 6 вересня 2015 року № 230 "Про формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (міст обласного значення та міста Києва), районних у місті Києві виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів".

На завершення засідання ЦВК внесла зміни до складу територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів.

 

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

01.03.2018 р.